Skip to content
Bendra informacija

Bendra informacija

Bendra informacija

BENDRA INFORMACIJA

Ralio spaudos centras įsikūręs ralio štabe, viešbutyje “Gojus” adresu: Kauno g.5, Lazdijai (žemėlapis).
 
1. Varžybose „7bet Rally Lazdijai 2024“ gali dirbti tik metines LASF žiniasklaidos akreditacijas bei liemenes su registruotu/unikaliu numeriu turintys MIP atstovai. Kitų galimybių akredituotis renginyje – nėra. Metinių akreditacijų išdavimas ir kiti išdavimo procedūrą lydintys dokumentai yra Lietuvos automobilių sporto federacijos interneto svetainėje.
2. LASF metines akreditacijas turintys MIP atstovai privalo atvykti į ralio štabą (2024.05.17 penktadienį nuo 10:00 iki 15:00 val. ir 2024.05.18 šeštadienį nuo 09:00 iki 11:00 val), užsiregistruoti spaudos centre, nurodyti savo liemenės numerį bei pateikti galiojančią metinę LASF žiniasklaidos akreditaciją. Po registracijos MIP atstovams išduodami ralio pažymėjimai, lipdukai ant automobilio bei suteikiama visa pradinė informacija apie ralį.
Užsiregistravęs spaudos centre, žiniasklaidos atstovas be atskiro leidimo ralio organizatoriui suteikia teisę nekomerciniais tikslais naudotis „7bet Rally Lazdijai 2024“ varžybose sukurta medžiaga, nurodant autorystę.
3. Visi kiti redakcijų pažymėjimai; kitos neregistruotos ir LASF nepripažįstamos liemenės, nesuteikia jokios teisės į nemokamą patekimą į renginį, darbą prie greičio ruožų bei kitas privilegijas. 
4. LASF akredituotas žiniasklaidos atstovas apie renginį privalo informuoti tinkamai ir nešališkai, savo darbą atlikti kaip įmanoma rūpestingai bei efektyviai, pagal geriausius, visuotinai pripažįstamus profesinius standartus ir praktiką, panaudojant visus reikiamus įgūdžius bei žinias.
5. Oficialus ir nedalomas ralio pavadinimas: „7bet Rally Lazdijai 2024“.
6. Ralio spaudos centro koordinatorius – T. Markelevičius, +370 698 88976.