Skip to content
Medija akreditavimo taisyklės

akreditavimo tAISYKLĖS

Medija akreditavimo taisyklės

INFORMACIJA RUOŠIAMA

MEDIJA AKREDITAVIMO TAISYKLĖS

 1. Medija akreditacija varžybose “7bet Gravel Fest Rally – Lazdijai 2023” išduodama:
  TV, spaudos, radijo, web portalų, soc. tinklų kanalų žurnalistams;
  TV, web portalų, soc. tinklų kanalų vaizdo operatoriams;
  Spaudos, web portalų, soc. tinklų kanalų fotografams.
 2. Akreditacija išduodama asmenims, ne jaunesniems nei 18 (aštuoniolika) metų.
 3. Medija atstovas privalo perskaityti ir susipažinti su Medijos saugumo taisyklėmis bei Medijos akreditavimo taisyklėmis, įsipareigoja besąlygiškai jų laikytis, prisiima visapusišką atsakomybę už savo sveikatą ir gyvybę varžybų metu, o nelaimingam atsitikimui įvykus – neturi jokių pretenzijų Organizatoriui.
 4. Akreditacijos paraišką teikiantis asmuo Organizatoriui privalo pateikti savo veiklą įrodančių darbų pavyzdžius.
 5. Akreditacijos paraišką teikiantis asmuo Organizatoriui privalo pateikti galiojantį gyvybės draudimo poliso numerį. Polisas turi galioti „Automobilių sporto treniruočių ir varžybų metu“.
 6. Trasoje dirbantis žiniasklaidos atstovas privalo dėvėti organizatorius išduotą liemenę. Už liemenę reikia turėti 20€ dydžio užstatą, kuris atiduodamas liemenę grąžinus.
 7. Akredituotas žiniasklaidos atstovas naudoti filmavimui/fotografavimui skirtus dronus arba kitokius nuo žemės valdomus prietaisus gali tik su išankstiniu organizatoriaus sutikimu, o sutikimą gavus – besąlygiškai vadovautis Lietuvos transporto saugos administracijos bepiločių orlaivių naudojimosi taisyklėmis.
 8. Jei asmuo turi metinę, LASF išduotą žiniasklaidos atstovo akreditaciją – siųsti akreditavimo paraiškos Organizatoriui nereikia, tačiau privaloma atvykti į ralio štabą, užsiregistruoti bei nurodyti liemenės numerį (2023.06.30 (penktadienį) nuo 10:00 iki 15:00 val. ir 2023.07.01 (šeštadienį) nuo 09:00 iki 11:00) val. viešbutyje “Gojus” adresu: Kauno g.5, Lazdijai. Registracija patvirtina, kad asmuo yra susipažinęs su „7bet Gravel Fest Rally – Lazdijai 2023“ Medijos saugumo taisyklėmis ir Medijos akreditavimo taisyklėmis.